SEŠLÁPNĚTE PLYN OMNIONE ECOMMERCE
PROPOJTE ESHOP SE SÍTÍ PRODEJEN
PODPOŘTE OBCHODNÍ PARTNERY B2B READY

JEDNO ŘEŠENÍ. NEKONEČNO VARIANT.

OMNIONE založeno na open-source frameworku nabitém špičkovými technologiemi, který je rozvíjen komunitou vývojářů po celém světě. OMNIONE obsahuje dovyvinuté rozšiřující moduly pro účely českého trhu, propojení na námi podporované informační systémy. Díky tomuto konceptu se výrazně snižuje investice na pořízení licencí systému.

B2C platforma

Prodávejte vaše produkty online a nabídněte zákazníkům ten pravý nákupní zážitek. Propojte nákupní kanály online prodeje a prodejen. Umožněte zákazníkovi vyhledat online a zboží vyzvednout na prodejně či odběrném místu. Umožněte přístup do loyalty programů a online zákaznického účtu. Dodejte Vašemu zákaznickému servisu či retail teamu informace, které potřebuje k provedení end-to-end nákupu se zákazníkem.

B2B platforma

Věděli jste, že přes 90% společností v B2B preferuje nakupování online s self-servis nákup a získáním online informací o zakázce? Proces nakupování se liší od maloobchodu, ale musí poskytnout dobrou nákupní zkušenost. Jste schopni toto splnit?  Propojte s informačním systémem společnosti a zajistěte tak automatizaci nákupních procesů či poskytování informací o zakázce vašim zákazníkům.

omnionesell-worldwide

Prodej v zahraničí a regionech

OMNIONE standardně podporuje jazykové mutace, měny či provoz na národních doménách daného regionu. Podporuje prodej do zahraničí a regionů. Nabízí vyřešenou legislativu daňových sazeb v rámci EU a zemí mimo EU.  Objednávky jsou pak do informačního systému ukládány podle nastaveného workflow.

Integrace s firemními systémy

Pro zajištění automatizace je možno OMNIONE propojit s informačním systémem společnosti. Realizovali jsme řadu propojení s informačními systémy Helios Orange či Helios Green, Diebold Nixdorf TPOMM či propojení na datové middleware, externí dodavatele digitálního obsahu.  Pomocí REST API je možno integrovat s požadovaným systémem.

img_1688-1
img_2168-91-1

Oddělené zákaznické úpravy

Oddělitelnost designu a zákaznických modifikací od standardní verze OMNIONE je důležitou koncepcí. Modularita zajistí možnost aktualizace základní aplikace či využívaných  modulů bez narušení funkčnosti. Zajistí také možnost využívání nově vyvinutých modulů, které se vám budou hodit.

Individuání design

Zaujměte obsahem, stylem a propracovaným UX. OMNIONE nabízí šablonovací systém. Každé řešení eshopu tak může vypadat naprosto jinak v závislosti na B2C / B2B a branži. Začleňte eshop do vaši firemní identity.

Creative photographer select pictures and using computer to working.
blueprint2

BLUE PRINT zajistí rychlou implementaci

BLUE PRINT neboli předpřipravené řešení pro danou branži vám umožní rychlou implementaci a nízké vstupní náklady na pořízení OMNIONE. BLUEPRINT nyní využíváme pouze v B2B a jsou k dispozici pro módu, hračky, elektroniku a obecný BLUEPRINT.

IMPLEMENTACE

NASTARTUJTE VÁŠ PROJEKT PODLE NOVÝCH TRENDŮ A AGILNĚ

Aplikujeme nové trendové postupy ve vývoji řešení, kdy se zákazník stává součástí teamu, může aktivně ovlivňovat a měnit rozsah implementace a dynamicky řídit rozpočet projektu včetně nutného kontrolingu.

 • 2 denní workshop

  Po realizaci workshopu vznikne studie proveditelnosti, která indikuje základní oblasti implementace a také cenovou indikaci od-do na základě našeho odhadu a zkušeností z podobných projektů. Výstup je dodán zpravidla do 1 týdne.

 • Předimplementační analýza

  Následuje objednávka předimplementační analýzy jejíž součástí je i drátěný model v rozsahu hlavních nosných stran (cca 10 stránek). Součástí analýzy je nadefinována Etapa 1. Etapa 1 znamená minimalistické požadavky na eshop (must have), aby mohl být spuštěn pro zákazníky.

 • Podpis smluv a start projektu

  Pokračuje podpis smluv pro ETAPU 1 a start projektu. Je nastavena komunikační matice mezi objednatelem a Redenge. Všechny tyto nutné implementační práce jsou začleněny do tzv. projektového backlogu a postupně seskupovány do SPRINTŮ.

 • Etapa 2

  Další požadavky na eshop, které nejsou nezbytně nutné tzv. ETAPA 2 (NICE TO HAVE) jsou realizovány po úspěšném spuštění 1 ETAPY.

Zvažujete využít naše řešení a zkušenosti?

Start typing and press Enter to search