heliosinuvio

INTEGRACE S HELIOS ORANGE ČI EDICÍ INUVIO.

Omnione nabízí nejpropracovanější integraci s informačním systémem HELIOS Orange. Toto propojení je standardně vyvíjeno a rozšiřováno. Vychází z mnoha leté spolupráce se společností Asseco solutions.

B2C platforma pro Helios

Automatická synchronizace produktů a námi vyvinuté nástroje rozšíření pro internetový prodej zajistí automatizaci zakládání objednávek, informuje o skladových dostupnostech či cenách. O změně stavu „Došlé objednávky“ (případně Expediční příkazu) je zákazník informován. Omnione umožní také prodej do jiných zemí než ČR a pomůže se zavedením příslušného obchodního procesu.

B2B platforma pro Helios

Omnione nabízí online propojení na organizace Heliosu včetně kontaktních osob.  Zajistí vašim obchodním partnerům přehled o produktech, jejich cenách a platebních podmínkách, skladových dostupnostech a také zobrazí potřebné doklady například faktury či dodací listy.

heliosorangeinuviolaptop

Kmenové karty zboží

Do eshopu přenášíme vybrané parametry karty zboží v Heliosu. Pro potřeby obchodování na internetu jsme však vytvořili další sadu nástrojů, které rozšiřují možnosti popisu zboží, naplnění parametrů či dalších specifických vlastností. A to vše s podporou více jazyků pro případný prodej do zahraničí.

Online zákazník

Zcela nová koncepce online zákazníka umožňuje přímé propojení na organizace a kontaktní osoby v Heliosu. Uložení fakturační adresy, více míst určení bez zbytečných chyb vzniklých synchronizací dat. Přihlášený zákazník nese informaci o platebních podmínkách (platba na fakturu či jiný způsob), aktuálních cenách nastavených v Heliosu a řadu  dalších informací.

img_2062-73
mujucet-objednavky

Online doklady

Systém umožní nastavit po přihlášení možnost zobrazení dokladů. Kromě standardní objednávky také například faktury a dodací listy spojené s objednávkou. Je možno také nastavit řady dokladů a využívat je v případě prodeje do více zemí či pouze oddělit objednávky vzniklé na internetu.

Cenotvorba

Ovládání cenotvorby probíhá v Helios Orange. Při změně cen dochází automaticky k aktualizaci cen na eshopu. Omnione přebírá nastavení cenových úrovní, ceníků, množstevních slev, slev na návazných skupinách zboží a dalšího nastavení. Nepřihlášený zákazník může vidět zvolenou cenu zboží z cenové úrovně určené pro běžný prodej. Obchodní partner naopak pro přihlášení jeho určenou cenu. Podporujeme také více měn z Heliosu.

checking balance
blueprint2

Obrázky či  datové listy

Pro datové soubory a obrázky Omnione umožňuje 2 základní koncepty. Data pro karty zboží je možno ukládat v Heliosu či na externím souborovém datovém úložišti.

Více eshopů jedna platforma

Potřebujete více eshopů na vlastních doménách avšak ovládané z jednoho systému  propojené na Helios? Omnione umožní vytvořit další patra eshopů, které navíc mohou být graficky odlišné. Objednávky pak mohou být rozděleny například různými řadami dokladů.

E-commerce, internet online shopping and delivery concept. Household kitchen appliances and home technics in boxes.

Zvažujete využít naše řešení a zkušenosti?

Start typing and press Enter to search