Responzivní HTML šablony

Tvoříme moderní responzivní HTML šablony pro e-shopy. Zaměřujeme se na přehledný a čistý design, který si zákaznící spojí s vašimi produkty a službami. Šablony se inteligentně přizpůsobí cílovému zařízení a uživateli tak zpřístupníme obsah e-shopu bez ohledu na to, na jakém zařízení „surfuje“.

Zkušenosti

 Realizovali jsme více než 200 úspěšných projektů v oblasti internetového ob-chodování. Naše přímé zkušenosti s internetovým trhem jsou výjimečné.

Profesionální návrh

Naši odborníci na internetový marketing, uživatelské rozhraní a web-design jsou garancí kvalitního řešení, díky kterému dosáhnete maximálních zisků.

Ověřené řešení

Při tvorbě wireframe komunikujeme nejen s profesionálními designery a programátory v naší firmě, ale také se samotnými uživateli.

Responsive Web Design (z anglického přizpůsobivý) je sofistikovaná moderní technika webového designu, který je od začátku tvořen tak, aby se přizpůsobil rozlišení obrazovky mobilního zařízení na kterém je stránka prohlížena.

Proč Responsive Web Design?

Výsledkem RWD je, že uživatelé na různých zařízeních mají přístup k jednotnému zdroji obsahu rozmístěným způsobem, že je snadné se v něm orientovat, procházet obsah a popřípadě nakupovat, bez nutnosti přibližování a horizontálního a vertikálního posunování (scrollování).

Jedná se o návrh grafiky, kdy se grafické prvky webu přizpůsobí na danou periferii, například na prohlížení v mobilu. Jedná se o přehledné a pohodlné zpřístupnění obsahu webu uživateli bez ohledu na to, na jakém zařízení web „surfuje“.

Nejedná se přitom o pouhou optimalizaci webových stránek, jak ji běžně známe z mobilních zařízení (standardní přepínání mezi zobrazením klasickým a mobilním), ale o opravdu revoluční techologii tzv. Responsive Web Design, která vašim zákazníkům umožní pohodlné prohlížení webu.

Výhody RWD

Hlavním rozdílem oproti běžným mobilním verzím je to, že není nutno tvořit a spravovat dva weby, jeden pro běžné počítače a jeden pro mobilní zařízení. Web je tvořen pouze jedním layoutem, který se inteligentně přizpůsobuje cílovému zařízení a tento přístup umožňuje optimalizaci nejen pro chytré telefony, ale také pro tablety a elektronické čtečky knih. Důležitým faktorem je zde velikost obrazovky a rychlost připojení.

Optimalizujeme pro všechny známé prohlížeče.

Samozřejmostí je validní zobrazení ve všech známých internetových prohlížečích Internet Explorer 9+, Firefox 3+, Google Chrome 9+, Safari 4+, Opera 10.5+.

Jak to bude realizace probíhat?

Nezávazná objednávka

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže. Všem službám předchází hovor, na kterém zjistíme vaše potřeby. Konkrétní průběh spolupráce při tvorbě šablony vždy závisí na rozsahu vašeho projektu. Od domluveného rozsahu se následně odvíjí i cena.

Zadat nezávaznou objednávku

Kalkulace ceny

Kalkulace ceny a odhad celkové náročnosti práce, který vychází z podkladů a náročnosti celého projektu. Po odsouhlasení cenové nabídky se pouštíme do dalšího kroku.

Grafické zpracování

Pokud si přejete také grafický návrh HTML šablony pro e-shop, více informací najdete na stránce .

Kódování HTML šablony

Šablonu pro e-shop nakodujeme tak, aby byla použitelná pro zobrazení na každé obrazovce, ve všech prohlížečích. Součástí šablon je javascript (jQuery). Samozřejmostí je shodné a validní zobrazení ve všech známých internetových prohlížečích.

Testování

Abychom v průběhu tvorby odladili veškeré nedostatky, pružně reagujeme na veškeré připomínky a požadavky na úpravu. Tím nenecháváme vše na vás, jsme stále v kontaktu a navrhujeme změny a vylepšení.

Předání finální zakázky

Na základě finálních úprav vám zašleme hotovou HTML šablonu

Reference

naše nejnovější práce

Pompo.cz

E-shop s hračkami

Gumex.cz

B2B e-shop – hadice a těsnění

Spiritbike.cz

Elektrokola a příslušenství

Nezávazná objednávka.

EMAIL

info@redenge.cz

TELEFON

+420 776 774 543

2 + 1 =