Proč je důležité mít dobrý a kvalitní, originální a na míru dělaný web design?
Nabízíme vám originální grafický návrh, který nejen splní všechny vaše požadavky kladené na web a pomůže vám dosáhnout vašich cílů, ale také zaujme návštěvníky. Způsob jakým se jim představíte, rozhodne, jestli zůstanou o pár vteřin déle a dají mu šanci se naplno projevit. Je dobré mít na paměti, že první dojem je nejdůležitější, neméně důležitá je však také přístupnost webu, intuitivní navigace a obchodní účinnost. Proto jej v Redenge navrhujeme tak, aby se na vašem webu návštěvníci pohybovali a procházeli obsah bez problémů a stejně snadno nakupovali vaše produkty.

 

Design je subjektivní
Nezáleží na tom, že každý interpretuje jinak co je “dobrý” a co “špatný” design.  Všichni víme, že každému se líbí něco jiného = 100 lidí, sto chutí, se říká. Na čem záleží, je aby vám design vašeho webu pomohl dosáhnout vašich cílů, vyhovoval a líbil se vaší cílové skupině zákazníků a podporoval obchodní účinnost webu a vaší značku.

 

Pečlivá příprava
Určení vašeho cíle je základem úspěšné spolupráce. Pečlivým zjištěním čeho chcete pomocí svého webu dosáhnout a vymezení cílové skupiny zákazníků si ujasníte své cíle a my vám  pomůžeme tyto cíle zpracovat do konkrétní podoby.

Každému projektu předchází analýza, která vychází ze stanovených cílů a jejím úkolem je určit vlastnosti vašeho webu.  Velmi účinné je znát konkurenci, silné a slabé stránky a specifika vašeho segmentu.

 

Pokroková technická řešení
Nabízíme vám originální technické řešení v rámci moderních standardů pro web design. Díky soustavnému technologickému pokroku vám vytvoříme poutavou, kvalitně propracovanou grafiku, včetně animací, obrázků, bannerů. Tyto element obohatí váš web a pozvednou váš business na vyšší úroveň.

V oblasti internetovém obchodě je první dojem velmi důležitý.  Naším cílem je, aby si lidé, kteří navštíví váš web, vytvořili si trvalý vztah s vašimi produkty a službami. S naší kvalitní, na míru “ušitou” grafikou se to může stát skutečností.

Čím se odlišujeme, jsou dlouhodobé zkušenosti v mnoha segmentech e-business od oděvů, hraček po elektroniku, a stovky e-shopů a spokojených zákazníků.  Díky těmto zkušenostem a zpětné vazbě víme, čemu se v designu vyvarovat a co naopak spolehlivě funguje.