Grafické služby

V oblasti internetového obchodování je první dojem velmi důležitý. Naším cílem je, aby si lidé, kteří navštíví váš e-shop vytvořili trvalý vztah s vašimi produkty a službami. S naší kvalitní, na míru “ušitou” grafikou se to může stát skutečností.

Zkušenosti

 Realizovali jsme více než 200 úspěšných projektů v oblasti internetového ob-chodování. Naše přímé zkušenosti s internetovým trhem jsou výjimečné.

Profesionální návrh

Naši odborníci na internetový marketing, uživatelské rozhraní a web-design jsou garancí kvalitního řešení, díky kterému dosáhnete maximálních zisků.

Ověřené řešení

Při tvorbě wireframe komunikujeme nejen s profesionálními designery a programátory v naší firmě, ale také se samotnými uživateli.

Čím se odlišujeme, jsou dlouhodobé zkušenosti v mnoha segmentech e-business od oděvů, hraček po elektroniku, a stovky e-shopů a spokojených zákazníků. Díky těmto zkušenostem a zpětné vazbě víme, čemu se v designu vyvarovat a co naopak spolehlivě funguje.

Proč je důležité mít dobrý a kvalitní, originální a na míru dělaný web design?

Nabízíme vám originální grafický návrh, který nejen splní všechny vaše požadavky kladené na web a pomůže vám dosáhnout vašich cílů, ale také zaujme návštěvníky. Způsob jakým se jim představíte, rozhodne, jestli zůstanou o pár vteřin déle a dají mu šanci se naplno projevit. Je dobré mít na paměti, že první dojem je nejdůležitější, neméně důležitá je však také přístupnost webu, intuitivní navigace a obchodní účinnost. Proto jej v Redenge navrhujeme tak, aby se na vašem webu návštěvníci pohybovali a procházeli obsah bez problémů a stejně snadno nakupovali vaše produkty.

Design je subjektivní

Nezáleží na tom, že každý interpretuje jinak co je “dobrý” a co “špatný” design. Všichni víme, že každému se líbí něco jiného = 100 lidí, sto chutí, se říká. Na čem záleží, je aby vám design vašeho webu pomohl dosáhnout vašich cílů, vyhovoval a líbil se vaší cílové skupině zákazníků a podporoval obchodní účinnost webu a vaší značku.

Pečlivá příprava

Určení vašeho cíle je základem úspěšné spolupráce. Pečlivým zjištěním čeho chcete pomocí svého webu dosáhnout a vymezení cílové skupiny zákazníků si ujasníte své cíle a my vám pomůžeme tyto cíle zpracovat do konkrétní podoby. Každému projektu předchází analýza, která vychází ze stanovených cílů a jejím úkolem je určit vlastnosti vašeho webu. Velmi účinné je znát konkurenci, silné a slabé stránky a specifika vašeho segmentu.

Pokroková technická řešení

Nabízíme vám originální technické řešení v rámci moderních standardů pro web design. Díky soustavnému technologickému pokroku vám vytvoříme poutavou, kvalitně propracovanou grafiku, včetně animací, obrázků, bannerů. Tyto element obohatí váš web a pozvednou váš business na vyšší úroveň.

Jak to bude realizace probíhat?

Nezávazná objednávka

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže. Všem službám předchází hovor, na kterém zjistíme vaše potřeby. Konkrétní průběh spolupráce při tvorbě šablony vždy závisí na rozsahu vašeho projektu. Od domluveného rozsahu se následně odvíjí i cena.

Zadat nezávaznou objednávku

Kalkulace ceny

Kalkulace ceny a odhad celkové náročnosti práce, který vychází z podkladů a náročnosti celého projektu. Po odsouhlasení cenové nabídky se pouštíme do dalšího kroku.

Grafické zpracování

Pokud si přejete také grafický návrh HTML šablony pro e-shop, více informací najdete na stránce .

Kódování HTML šablony

Šablonu pro e-shop nakodujeme tak, aby byla použitelná pro zobrazení na každé obrazovce, ve všech prohlížečích. Součástí šablon je javascript (jQuery). Samozřejmostí je shodné a validní zobrazení ve všech známých internetových prohlížečích.

Testování

Abychom v průběhu tvorby odladili veškeré nedostatky, pružně reagujeme na veškeré připomínky a požadavky na úpravu. Tím nenecháváme vše na vás, jsme stále v kontaktu a navrhujeme změny a vylepšení.

Předání finální zakázky

Na základě finálních úprav vám zašleme hotovou HTML šablonu

Reference

naše nejnovější práce

Pompo.cz

E-shop s hračkami

Gumex.cz

B2B e-shop – hadice a těsnění

Spiritbike.cz

Elektrokola a příslušenství

Nezávazná objednávka.

EMAIL

info@redenge.cz

TELEFON

+420 776 774 543

9 + 12 =