Služba Newsletter
Nabízíme systém komunikace s vašimi zákazníky ve formě služby rozesílání emailových zpravodajů – Newsletterů. Speciální modul našeho Redenge enginu vám umožní vytvořit si zákaznickou databázi emailových adres (tento adresář je možné naimportovat) s možností segmentace do různých zázkaznických skupin. Jsme schopni zajistit grafické zpracování i  provázání na měřící nástroje vyhodnocující účinnost jednotlivých kampaní.

  • Zákazníkům, kteří nevyužívají náš Redenge engine – Nabízíme kompletní řešení včetně tvorby Newsletteru, implementace, pravidelné posílání registrovaným zákazníkům
  • Zákazníci, kteří již již mají Redenge engine – Nabízíme možnost grafického zpracování Newsletteru

Chcete pravidelně, snadno a účinně komunikovat se zákazníky? Email marketing je silným nástrojem pro propagaci značky a podporu prodeje. Naše služba Newsletter Vám to umožní a také změří, jak účinné to bylo.

Rozesílání Newsletterů neboli pravidelných informačních zpravodajů je jedním z nejužívanějších a nejefektivnějších způsobů komunikace se zákazníky. Informuje o novinkách, akcích, zvyšuje důvěryhodnost značky, připomíná existenci firmy, a vede čtenáře k objednání produktu či služby.