Drátěný model (z anglicky wireframe) je schematický návrh jednotlivých stránek e-shopu. Je zaměřen zejména na přehledné vyobrazení všech navigačních, informačních a ovládacích prvků. Díky drátěnému modelu získáte detailní přehled o veškerých funkcích a možnostech budoucího e-shopu.

 

Jak drátěné modely vytváříme?

Drátěné modely vytváří odborníci na uživatelské rozhraní a chování zákazníků. S námi se na kvalitu můžete spolehnout. Koncepční návrh vytváříme podle prvotního zadání a dále upravujeme podle Vašich požadavků. Detailní model obsahuje nejen návrh hlavní stránky, ale také všech ostatních důležitých stránek jako jsou stránky s jednotlivými produkty, košíkem nebo objednávkovými formuláři.

Základní wireframe lze vytvořit i s pomocí tužky a papíru. My však používáme specializovaný software, který nám umožňuje provádět změny v návrhu a můžeme tak rychle reagovat na Vaše podněty. První verze drátěného modelu se velmi podobá kresbě rukou, každá další verze je preciznější a stále více se podobá výslednému vzhledu webu.

 

Čím je pro Vás wireframe užitečný?

Wireframe představuje výchozí podklady pro práci grafiků a vývojářů. Umožňuje rychle provádět úpravy v koncepci webu dříve, než začne jeho vývoj – šetří tak Vaše peníze i čas. Díky kvalitně zpracovanému drátěnému modelu mnohonásobně zvýšíte obchodní účinnost Vašeho obchodu, přeměníte maximum návštěvníků ve skutečné zákazníky a v důsledku výrazně zvýšíte celkový obrat.

 

Wireframe pro optimalizaci dle RWD (Responsive Web Design)

Nabízíme také wireframe designu webu, který je od začátku tvořen tak, aby se přizpůsobil mobilnímu zařízení (tablet, smartphone) a rozlišení obrazovky na kterém je prohlížen.

Více v sekci Responsive Web Design.

 

Obrázek 1: Příklad drátěného modelu hlavní stránky e-shopu

Máte zájem o profesionání návrh Vašeho nového internetového obchodu zaměřený na jednoduchost, použitelnost a přehlenost? Hledáte to správné rozvržení webu, které bude vyhovovat Vašim potřebám? Využijte skutečného potenciálu elektronického obchodování.

Proč wireframe právě od REDENGE?

  • Zkušenosti – Realizovali jsme více než 200 úspěšných projektů v oblasti internetového ob-chodování. Naše přímé zkušenosti s internetovým trhem jsou výjimečné.
  • Profesionální a jedinečný návrh – Naši odborníci na internetový marketing, uživatelské rozhraní a web-design jsou garancí kvalitního řešení, díky kterému dosáhnete maximálních zisků.
  • Ověřené řešení – Při tvorbě wireframe komunikujeme nejen s profesionálními designery a programátory v naší firmě, ale také se samotnými uživateli, potenciálními návštěvníky Vašeho webu.

Skills:
Photoshop, HTML, CSS, Javascript

Obrázek 2: Příklad drátěného modelu stránky výpis kategorií e-shopu