Drátěný model – wireframe

Máte zájem o profesionání návrh Vašeho nového internetového obchodu zaměřený na jednoduchost, použitelnost a přehlenost? Hledáte to správné rozvržení webu, které bude vyhovovat Vašim potřebám? Využijte skutečného potenciálu elektronického obchodování.

Proč wireframe právě od REDENGE?

Zkušenosti

 Realizovali jsme více než 200 úspěšných projektů v oblasti internetového ob-chodování. Naše přímé zkušenosti s internetovým trhem jsou výjimečné.

Profesionální návrh

Naši odborníci na internetový marketing, uživatelské rozhraní a web-design jsou garancí kvalitního řešení, díky kterému dosáhnete maximálních zisků.

Ověřené řešení

Při tvorbě wireframe komunikujeme nejen s profesionálními designery a programátory v naší firmě, ale také se samotnými uživateli.

Drátěný model (z anglicky wireframe) je schematický návrh jednotlivých stránek e-shopu. Je zaměřen zejména na přehledné vyobrazení všech navigačních, informačních a ovládacích prvků. Díky drátěnému modelu získáte detailní přehled o veškerých funkcích a možnostech budoucího e-shopu.

Jak drátěné modely vytváříme?

Drátěné modely vytváří odborníci na uživatelské rozhraní a chování zákazníků. S námi se na kvalitu můžete spolehnout. Koncepční návrh vytváříme podle prvotního zadání a dále upravujeme podle Vašich požadavků. Detailní model obsahuje nejen návrh hlavní stránky, ale také všech ostatních důležitých stránek jako jsou stránky s jednotlivými produkty, košíkem nebo objednávkovými formuláři.

Základní wireframe lze vytvořit i s pomocí tužky a papíru. My však používáme specializovaný software, který nám umožňuje provádět změny v návrhu a můžeme tak rychle reagovat na Vaše podněty. První verze drátěného modelu se velmi podobá kresbě rukou, každá další verze je preciznější a stále více se podobá výslednému vzhledu webu.

Čím je pro Vás wireframe užitečný?

Wireframe představuje výchozí podklady pro práci grafiků a vývojářů. Umožňuje rychle provádět úpravy v koncepci webu dříve, než začne jeho vývoj – šetří tak Vaše peníze i čas. Díky kvalitně zpracovanému drátěnému modelu mnohonásobně zvýšíte obchodní účinnost Vašeho obchodu, přeměníte maximum návštěvníků ve skutečné zákazníky a v důsledku výrazně zvýšíte celkový obrat.

Wireframe pro optimalizaci dle RWD.

Nabízíme také wireframe designu webu, který je od začátku tvořen tak, aby se přizpůsobil mobilnímu zařízení (tablet, smartphone) a rozlišení obrazovky na kterém je prohlížen. Wireframe dle RWD (Responsive Web Design)

Definujeme všechny základní prvky e-shopu

V drátěnném modelu najdete všechny prvky, které musí e-shop obsahovat.

Funkční prvky specifikujeme

V drátěném modelu specifikujeme všechny funkční prvky a popisujeme jejich vlastnosti.

Všechny stránky jsou propojené

Výsledný drátěný model si můžete jednoduše otestovat a proklikat si všechny důležité stránky.

Jak to bude realizace probíhat?

Nezávazná objednávka

Kontaktujte nás pomocí nezávazného poptávkového formuláře. Konkrétní průběh spolupráce při tvorbě drátěného modelu vždy závisí na individuální dohodě. Od domluveného obsahu a rozsahu spolupráce se následně odvíjí i cena.

Zadat nezávaznou objednávku

Vstupní konzultace

Cílem vstupní konzultace je pochopit a popsat cíle vašeho e-shopu. Při vstupních konzultacích zjistíme, pro koho e-shop chystáte, jaké funkce má umět a zda máte v plánu jej v budoucnu rozšiřovat. Na základě získaných informací navrhneme koncepci celého projektu a pouštíme se do návrahu drátěného modelu.

Návrh drátěného modelu

Na základě úvodní analýzy a pochopení jednotlivých požadavků na funkční prvky navrheme wireframe. Rozvržení webu musí vycházet z jednotlivých uživatelksých scénářů, které společně nasimulujeme.

Vytvoření prototypu

Prototyp nasimuluje typové stránky, které jsou tvořeny boxy a prvky informační architektury e-shopu. V prototypu fungují všechny OnMouse efekty, dynamické menu, záložky a lze  jej procházet a proklikávat jako skutečný e-shop. Jde však pouze o simulaci. Prototyp drátěného modelu se chová velmi podobně jako finální verze e-shopu. Neobsahuje však grafický design.

Zapracování připomínek

Abychom v průběhu tvorby odladili veškeré nedostatky, pružně reagujeme na veškeré připomínky a požadavky na úpravu. Tím nenecháváme vše na vás, jsme stále v kontaktu a navrhujeme změny a vylepšení.

Zaslání finální verze

Na základě finálních úprav vám zašleme hotový wireframe, který poslouží jako podklad pro grafické zpracování e-shopu. Součástí je i analýza, ve které jsou pospsány a naceněny veškeré funkce  e-shopu.

Reference

naše nejnovější práce

Egoe.cz

E-shop s designovým nábytkem a autovestavbami

Visimpex.cz

B2B e-shop se spojovacím materiálem

DGtip.cz

B2B e-shop s reklamními předměty

Nezávazná objednávka.

EMAIL

info@redenge.cz

TELEFON

+420 776 774 543

4 + 14 =

Máte zájem využít naše služby nebo se chcete dozvědět více informací?

Máte zájem využít naše služby nebo se chcete dozvědět více informací?