Drátěné modely

Drátěný model (anglicky wireframe) je schematický návrh jednotlivých stránek e-shopu. Je zaměřen zejména na přehledné vyobrazení všech navigačních, informačních a ovládacích prvků. Díky drátěnému modelu získáte detailní přehled o veškerých funkcích a možnostech budoucího e-shopu.

Číst více

E-mailing kampaně

Nabízíme systém komunikace s vašimi zákazníky ve formě služby rozesílání emailových zpravodajů – Newsletterů. Speciální modul našeho Redenge enginu vám umožní vytvořit si zákaznickou databázi emailových adres (tento adresář je možné naimportovat) s možností segmentace do různých zázkaznických skupin. Zajistíme grafické zpracování i  provázání na měřící nástroje vyhodnocující účinnost jednotlivých kampaní.

Číst více

Responzivní HTML šablony

Responsive Web Design (anglicky přizpůsobivý)  je sofistikovaná moderní technologie designu webu, který je od začátku tvořen tak, aby se přizpůsobil rozlišení obrazovky  mobilního zařízení na kterém je stránka prohlížena. Jde o přehledné a pohodlné zpřístupnění obsahu webu  uživateli.

Číst více

Socíální sítě

Práce se sociální skupinou je v dnešní době velmi efektivní a rozšířený způsob marketingu. Facebook nabízí pro váš marketing nespočet kreativních možností, jak oslovit masy lidí. Tvoříme aplikace pro Facebook, které přizpůsobíme vašemu segmentu, požadavkům a cílové skupině zákazníků.

Číst více

Grafické služby

V oblasti internetovém obchodě je první dojem velmi důležitý.  Nabízíme vám originální grafický návrh, který nejen splní všechny vaše požadavky kladené na web a pomůže vám dosáhnout vašich cílů, ale také zaujme návštěvníky. Způsob jakým se jim představíte, rozhodne, jestli zůstanou o pár vteřin.

Číst více

Jednotlivé kroky vedoucí k úspěšnému projektu

 • Analýza

  Analýza projektu a návrh řešení

 • Tvorba designu

  Vytvoření drátěného modelu a grafického návrhu.

 • Implementace

  Tvorba html šablon, modifikace a nastavování eCommerce.

 • Beta provoz

  Testovací provoz a ladění projektu.

 • Zahájení plného provozu

  Spuštění eCommerce do rutinního provozu.

Vize. Zkušenosti. Akce.

Využijte našich jedinečných zkušeností s internetovými obchody.  Jsou to právě unikátní zkušenosti s elektronickým obchodováním, které garantují vysokou kvalitu našich služeb. Díky odborníkům, kteří u nás pracují Vám můžeme nabídnout efektivní marketing na míru.

 • Jsme dlouholetým dodavatelem internetových obchodů a komplexních in­ternetových řešení.
 • Máme za se­bou více než 200 e-commerce projektů.
 • Individuální přístup, profesionalita a především stabilní, dlouhotrvající spolupráce.